Vsi na kupu smo bli samo na vstopu, potem pa sva Manco/Marinko ujela samo še na prvem oz. drugem štantu.


Laura je nameravala stvari zabelit že takoj po prvih metrih
Punci sta začeli finiširat že na polovici smeri, midva pa bolj kot ne lagano naprej.

Ključni kamin mi je bil že na pogled totalno musav. Rajši sem zavil desno čez skok (tam gre verjetno zimska varianta???), kar pa se je na koncu izkazalo za še večji drek. No ja, mal tehničarjenja in je blo tut to mesto mimo.

Nad votlino pa še zadnji kamin, ki te popelje v nebo in poskrbi, da pozabiš bedna mesta za sabo.

To ti je kamin, kjer lahko vriskaš od veselja in uživanja
Za "popestritev" dneva smo pred enim detajlom najdli berglo, enkrat vmes sem med umikanjem pred kamni na bližnji skali skoraj opravil natur harakiri, drugače smo se pa imeli ves čas prav fino.
Za aklimatizacijo je sledila še obvezna osvežitev na Gozdu, potem pa nazaj v razbeljeno betonsko džunglo.
