prejšnji teden sva z Matevžem plezala v Jalovcu Hornovo smer. Lepa smerka, vmes nekej šodra, potem pa spet lepa plezarija do konca. Izstopiš skozi okno
v soboto sem izpolnila obljubo, ki sem jo dala Žigi, ki kuha na Križkih podih ... najlepša hvala Samotu za sobotni prevoz v Vrata
v nedeljo pa sm s ČAO-ti odšla v Bele vode. Lezl smo SV raz. Zlo lepa smerka. Družbo so nam delal tut svizci in dva gamsa
SV raz Visoke Bele Špice

ženska naveza:

foto: Jemček
Ta teden pa sva z Ivano šli v NŠG. Prvotni načrt, Severni raz v MM, se je kmalu spremenil, ko sva še pod NŠG zagledali navezo v vstopu. Zato sva zavili v Kranjsko poč. Smer je lepa. Večino smeri je bila kar konkretno mokra. Poč pa še toliko bolj
še slikce
Prisank s Škrlatico v ozadnju

prvi raztežaj

mi2

to je to






