Še en popoldan in še ena VI+, tokrat smer Smrketa v Begunjski Vrtači je bila najin cilj , da je smer res nekaj posebnega vedo vsi, ki so jo poizkusili splezati. Namreč, v prvem svedrovcu v težki poči je kar nekaj prusikov, ki pričajo o poizkusih. Svedrovci v poči so samo trije! Tako da je potrebno dobro zavihati rokave. Da ne pozabim, z menoj je plezala rašičanka Lea Lampret.
Fotke pa ob drugi priložnosti, sem moral dat film razvit.
Smrketa v Begunjski Vrtači
...in tu so fotke iz Smrkete...
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
https://sites.google.com/site/slikovneu ... edirects=0
Dobra volja skrajša pot.
