Platke v Raduhi

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
Izi
Prispevkov: 427
Pridružen: 25 Mar 2005, 10:20
Ime in priimek: Brezovica

Najprej smo nameravali v Igličevo, po proučitvi dostopa (3 ure) in sestopa, smo se raje odločili za 1 uro dostopa pod Raduho. V steni je bilo kar nekaj navez :plasma: , ampak k sreči smo bili v naši smeri prvi. 8)

Začetek plezanja:

Slika

Lepo plezanje po zajedi:

Slika

Brez komentarja: :P

Slika

Knežji kamen:

Slika

F....! :D

Slika
Izi
Odgovori