Najprej smo nameravali v Igličevo, po proučitvi dostopa (3 ure) in sestopa, smo se raje odločili za 1 uro dostopa pod Raduho. V steni je bilo kar nekaj navez

, ampak k sreči smo bili v naši smeri prvi.
Začetek plezanja:
Lepo plezanje po zajedi:
Brez komentarja:
Knežji kamen:
F....!
