Dva deca na eni Babi

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
MatevzK
Prispevkov: 246
Pridružen: 17 Okt 2010, 17:00
Ime in priimek: Kastrin
Kontakt:

Boris z dopustom, jst pa tut še z možgani na off. Vreme več kot ugodno, zato nujno v hribe...pa čeprav v navrtano smer. Priznam pa, da mi je Nova centralna pustila dosti boljši vtis, kot sem pričakoval ;)


Slika
Začela...

Slika
...in nadaljevala sva po "the platah"

Slika
Vmes...

Slika
...pa uživala še v kristalnih razgledih

Slika
Sledil je žleb...

Slika
...do plate pod previsom...

Slika
...ki se je na koncu izkazala za top šit cug :)

Slika
Na vrsto je prišla nova runda plat...

Slika
...ki naju je pripeljala do "the macesna" ;)

Slika
Za češnjo na torti pa še en lep cug prave hribovske plezarije :)

Slika
Nama se je FFFUUUUKKAAAAALLL, prave babe pa nikjer
borism
Prispevkov: 45
Pridružen: 16 Apr 2010, 13:40

moram začet nosit fotič s sabo, da boš še ti na kakšni fotki :)
Odgovori