Skupinski nakup

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori
MatejP
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:10
Ime in priimek: Matej Perkus, SG

Vceraj sem ze nekaj spraseval, pa nihce nic ne ve.
Torej, ali nasi tecajniski zanamci ali pa kdo drug slucajno organizira,
kaksni skupinski nakup opreme?

Imam namen nakupiti par stvari in pa je vsak % popusta dobrodosel ;)
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

V?eraj so padla razna vpra?anja glede opreme proizvajalca Raveltik. Stran Kibuba in to ...
Ob obisku njihove spletne strani se da na prvi pogled oceniti, da je (tehni?na) oprema, ki jo izdelujejo, kopija opreme Charlet Moser, pa morda ?e kak?ne. Orodja - quarki, vijaki - laserji ...
Ne vem, na pogled zgleda solidno - dizajn brezhiben - pred nakupom pa se vseeno velja prepri?ati, ?e so na izdelkih razni CE in UIAA ?templji. ?e so, ne vidim razlogov za ne-nakup.
Uporabniški avatar
zMaja
Prispevkov: 71
Pridružen: 04 Mar 2005, 20:30
Ime in priimek: Maja Starc

Kompljete tega proizvajalca bi najraje vrgla stran. To se vse neki zatika, je ful te?ko, me je pa zavedl to, da so na pogled identi?ni tistim, ki sem jih mela ?e prej... skratka ?eprav poceni, zelo slab nakup!
Gost

Takoimenovani vecni tecajci (nemejci in marinci) pravkar organiziramo nakup opreme pri Promontani ali pa pri Perku odvisno od zalozenosti in cenovne elasticnosti. Do danes naj bi oddali spisek opreme, pricakujemo pa nekako 30% popust pri Promontani, saj bo vrednost kar velika.
Kontaktiraj Polono Ziherl (Polonka) in se nam prikljuci!

Marinka
ortic

ce nimate ksnih vez v promontani, loh kupte za miljon robe pa se lahko za 30% popust kr pod nosom obrisete. Najvec kar dobite, razen ce niste kategorizirani, je 20%.Torej, mal povprasejte perkota, vam pomoje zna dat vec popusta al pa poslte v promontano kupt enga ka ma kategorizacijo.
Marinka
Prispevkov: 105
Pridružen: 08 Apr 2005, 16:04
Ime in priimek: Marinka Simec Romih

Tocno tko mislimo naredit. Zbrat narocila, pa poslat tja enega s kategorizacijo, ce ne bomo istega narocili pri Perkotu. Ma nismo mi od juce...
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

labro napisal/-a: Ob obisku njihove spletne strani se da na prvi pogled oceniti, da je (tehni?na) oprema, ki jo izdelujejo, kopija opreme Charlet Moser, pa morda ?e kak?ne. Orodja - quarki, vijaki - laserji ...
Raveltiki so kopija quarkov zgolj na prvi pogled. Lani sem imel priliko preizkusiti en par na predstavitvi v Mojstrani. Imajo druga?no te?i??e, ro?aj je oblikovan druga?e - manj ergonomsko, tudi kline so podobne zgolj na zunaj - notranji del, ki se "skrije" v glavo cepina je oblikovan druga?e, tako da se jih ne da zamenjati z original CMjevimi.

Vse na?teto ni nujno slabost! Orodja je pa? treba preizkusiti in mislim, da se s kibubovci ni problem zmeniti za testni par.

Meni osebno po kratkem preizkusu niso bili v?e?, predvsem zaradi te?i??a in lege v roki. Sem pa? vajen quarkov. Za kak?no bolj kompetentno oceno pa bi se moral z njimi ukvarjati dalj ?asa.

LP
Rado
MatejP
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:10
Ime in priimek: Matej Perkus, SG

Saj sem vedel, da se bo nekaj naslo ;)

Zdaj bom pa kontaktiral Polonko
Odgovori