"Tole po?asno umiranje osrednje rubrike na?ga foruma ..

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori

Rubrika Reporta?e, razmere je:

Glasovanje se je zaključilo dne 18 Nov 2005, 08:35

Nepotrebna
1
9%
Idealen plac za dissanje
0
Brez glasov
Prostor za nabijanje ega
7
64%
Prostor kamor vpisujem odve?ne misli
3
27%
Nezanimiva
0
Brez glasov
 
Skupaj glasov: 11
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

... gre tud men na kurac!", je pred kratkim zapisal na forumu Cvi?ek.

Vsekakor poziv k objavljanju ... O smiselnosti ne gre izgubljati besed. Mati?arji in Mati?arke se vse preradi nagibamo k dionizi?nemu, oziroma, ?e parafraziram Klemna, ...

Zato k noben nebi tm stou,
noben nebi n? naredu,
usi bi sam u?ival in usm bi blo uredu.
?ivljenje je res ql,
na moji lepi roki res no?m met en ?ul.

... da bi sploh lahko dojeli bistvo bloga-nja.

Veliko sre?e pri ohranjanju duha ferajna! Tistim, ki jim sploh ?e je kaj do tega ...
Uporabniški avatar
project manager
Prispevkov: 111
Pridružen: 10 Feb 2005, 14:12
Kontakt:

...dam prou...lepi nismo..
...takla mamo, pa kola se dajemo...
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Rubrika reporta?e je plac za hvaljenje pred ?irno mati?arsko publiko. In ker nisem v zadnjem ?asu ni?esar zlezel, sem pa? modro tiho.
Uporabniški avatar
MarryPOPINS
Prispevkov: 218
Pridružen: 07 Feb 2005, 11:48
Ime in priimek: ?aklina Zahirovic, Vodice

Z veseljem pogledam rdeco zastavico pri reportazah. Ce smem; je to edina spodobna rubrika, kjer clovek zve se za kako pametno neumnost. :wink:
Ja .... lepo se imejte, ne!
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

po tvoji interpetaciji Grega so potem takem tudi AN hvalisanje?!
od vsega skupaj kar poznam na netu v zvezi z gorami spremljam redno samo prispevke v stilu reporta?e, razmere
in vsakomur privo??im iz srca turo, ki jo predstavi... ?e ve? kot to, celo sline se mi cedijo, ko berem kaj ZANIMIVGA
lahko bi na?tel ?e mnogo razlogov zakaj se mi zdijo R,R pomembne pa vam ne bom te?il stem
mogo?e samo ena egoisti?na
z objavljanjem sm si raz?iril krog soplezalcev na kr nekaj odsekov...pa z enimi postal tudi prijatelj!
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Kot trenutno ka?e je forum (?al) edino sredstvo ohranjanja duha na?ega ferajna pa ?e ta stagnira in umira.

Menim, da se bo po?asi treba vrniti k bistvu, to pa so ?etrkova sre?anja (z za?etkom na Trdinovi8) in skupne akcije.

Tukaj bi kon?no moral vsak prispevati svoj dele?. Eni bomo organizirali ?olo, drugi bodo pri tem brez zadr?kov pomagali, tretji bodo skrbeli za organizacijo dru?abnih dogodkov, ?etrti za bivak pod Skuto, peti za aktiviranje mati?arskih veteranov...

Vse skupaj naj bi koordiniral spo?tovani na?elnik, katerega preprosta naloga bi bila tudi, da bi v ?etrtek vsakega (ne samo "vrhunskih") prijazno, z nasme?kom pozdravil.

Da pa se ne bomo sestajali kar tako, bo vsak, ki se je kadarkoli podpisal pod Reporta?e in razmere pripravil 1 ?olsko uro trajajo? nastop (lahko s pomo?jo diasov) v ?ivo pred zbrano mati?arsko javnostjo, sicer bodo omenjeni vzponi iz Reporta? in razmer ostali izklju?na stvar vsakega posameznika.

lep pozdrav
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

?e nekdo plezarijo jemlje kot neko bolano pumpanje ega - te?ko njemu, to je pa? problem posameznika. Verjetno se je napumpal z zrakom, kaj ve? od tega nima. Ni? napa?nega ne vidim v tem, da se nekdo iskreno veseli svojega uspeha, in to na glas! Ne maram neke la?ne skromnosti! Povej, da si vesel zase in da si vesel za druge! To je tista zdrava hrana za na? ego, na?o samozavest. Tukaj tudi nevo??ljivost odpade. Reporta?e so idealna pot za izmenjavo takih izku?enj in misli! Egomanijake in egobraniake je treba iskat po drugih koti?kih na?ega (in ostalih) Gogija.

Se pa strinjam z Magajverjem, da bo za skupen duh ferajna potrebno narediti ?e kaj ve?, kot le spiti pivo(ki se mu pa nikakor ne odpovedujem). Kako pa so stvari tekle v ?asu, ko nas, rosno mladih :roll: , ?e ni bilo na ferajnu?
Pa en LP za ?ez vikend, Jelena
Uporabniški avatar
MarryPOPINS
Prispevkov: 218
Pridružen: 07 Feb 2005, 11:48
Ime in priimek: ?aklina Zahirovic, Vodice

It's alive. :wink: [smilie=my heart fire up for you.gif]
Ja .... lepo se imejte, ne!
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Ni odve? ?e enkrat poudarit.

"Na? forum" je nedvomno (zelo) velika pridobtev, ne more in ne sme pa biti edino sredstvo komunikacije.

Mati?arsko ob?estvo ?teje precej ve? kot dva ducata ljudi, kolikor se nas ogla?a na forum. Nekateri od ob?estva nimajo stika s svetovnim spletom, nekateri vsak ?etrtek (medtem so ?e obupali) okrog 20.30 postopajo pred zaklenjinimi vrati Trdinove8 in zaman ?akajo na podalj?ane ?lanske izkaznice zakljene v sefu na?e pisarnice, nekatere boste pa ?ive te?ko zvlekli v njim sovra?no okolje Baylisa.
Nekateri iz tak?nega in druga?nega razloga ne objavljajo na Reporta?ah... pa bi imeli marsikaj pokazati, nekateri manj pou?eni pa niti ne vedo, kako v ?ivo izgledajo junaki, ki s svojimi dogodiv??inami polnijo internetne strani.

A ni ?koda, ker naprimer marsikdo sploh ne ve, kako prisr?na oseba je na svetovnem spletu v?asih priskutno zajedljivi in pretirano samokriti?no imenovani "bednik".
Kmalu nas bodo poznali samo po spletnih podobah in imenih in takole na hitro smo nenavadna, precej kosmata dru??ina. Morda edino "Najvi?ji in?tanci" pristoji kult skrivnostne, nedostopne persone.

Po?asi bo treba odpret te?ke dveri na?e pala?e na Trdinovi8 in se kaj pogovort v ?ivo,se tudi imamo o ?em: bodo?im kandidatom za alpinista se denimo zaradi dokazano pomanjkljivega obeta bralna zna?ka itd...

V upanju na skoraj?nje spremembe vam ?elim uspe?en teden.
Gost

V ?etrtek, 10. novembra 2005 okrog 20.30 se bo torej na Trdinovi 8 dogodila REVOLUCIJA:
PREDSTAVITVENO SRE?ANJE vseh!!! Mati?ark/Mati?arjev.
Rok Blagus bo v posebej za to prilo?nost potiskani majici z napisom "JAZ SEM BEDNIK" predstavil dose?ke odprave Kula Kangri 2005, vedno nedostopni na?elnik Bevk pa bo z nasmejanim obrazom delil vizitke z napisom "GOD IS IN ME!" vsem prestra?enim in zapostavljenim, ki jim je 7a zgolj brezpomenska ?tevilka s ?rko zraven.

Le vkup, le vkup uboga gmajna!!!

A ne bi blo fajn...za za?etek?!! :lol:
Uporabniški avatar
Najvisja Instanca
Prispevkov: 231
Pridružen: 01 Mar 2005, 09:59
Ime in priimek: zadnje guralo

Jaz lahko pridem na Trdinovo ob osmih in odprem, vendar ?e se ni? ne dogaja potem tudi ljudi ni. Nekdo mora nadaljevati z akcijo kino oko, ker Zoki o?itno nima ve? ?asa za te stvari.
Lahko za?nemo tudi druga?e:
Kdo bo za?el ta ?etrtek?
Ne mene več prosit za izpisnice
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Za?nemo te?ajci A? 05, mislm da ob 18.30 :P
Myspacebuttonisbroken
Gost

Na?elnik, jest glasujem za to, da ti za?ne?!
Tud zato, ker mam poln kufer tega zadu?ljivega strahopetnega ?u?ljanja o tvojih organizacijskih sposobnostih pa karakternih lastnostih, ki je vse prej kot v prid "skupnemu duhu ferajna".
let the game begin, man!
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

Mal zati?ja je zmer polet, ki se potegne ?e za kak mesec.
No za?el se bo neki malga dogajat ?e ta teden. Za?nemo s ?olo, po se pa po neuradnih podatkih ?tatra Kino oko z Zokom.
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

?irom Francije je ?e akcija. ?as je, da se zberemo.

Res smo po koncu A? kar malo pozabili kako zgledajo prostori odseka. Magi, dobr, da si me spomnu. Dvignit moram ?lansko, ker bo kmalu spet treba pla?at ?lanarino. Komaj ?akam novo sezono diasov.
Samo brez panike.
Odgovori