AŠ 2011/2012 Izlet - Izpiti (športno plezalni del)

Obvestila in objave šol.
RUSALKA
Prispevkov: 5
Pridružen: 05 Okt 2011, 12:38
Ime in priimek: Jerneja Judež

Ruti, upam, da mene nisi pozabila štet med tistimi petimi, ki bi se stiskal v tvojem avtu :) v hribih te pa nimam namena gledat - na morje :)

Za spat mamo na voljo kapme, vem da en je Amarin, pa še en je - ne vem imena, lastnik je isti . . . če hočemo bit komot, se pa splača rečt domačinom, ki še oddajajo izven sezone, cca 10 evrov je na glavo, pa turistične takse ni treba plačat, ker si v apartmaju lahko neprijavljen do 24 ur.
Meni je načeloma vseeno, samo če se odločmo za šotor, bi rabila čim prej vedt, da si lahko jutri zrihtam dostavo iz NM.

Aja pa mogoče za vsak slučaj, ne da bi hotla nesrečo klicat, bi se splačalo uredit zavarovanje za Hrvaško (kdor ga še nima) . . . nič ne stane, škodi pa tudi ne . . .
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Khm, zanimiva tema tole zavarovanje, se je veliko črnila prelilo že na to temo, na hitro - komercialna zavarovanja (npr Coris, ...) imajo v drobnem tisku izključene rizične športe, sploh je pa zavarovanje na Hrvaškem nekako nesmiselno, saj je reševanje krito iz obveznega zavarovanja (torej zastonj - tako kot v Sloveniji), skoraj 100% sem tudi da je krito zdravljenje v bolnišnici, izuzet je le bolniški prevoz v Slovenijo. Zakomplicira se v Italiji, Avstriji, Franciji in še kje drugod, kjer ti lahko zaračunajo reševanje (helikopter), zdravniško asistenco med reševanjem (zdravnik v helikopterju), ali celo zdravljenje v bolnišnici.

http://www.pd-ljmatica.si/forum/phpBB2/ ... php?t=1744
Myspacebuttonisbroken
zoune
Prispevkov: 12
Pridružen: 05 Okt 2011, 12:40
Ime in priimek: Matej Kocbek

Uroš, pridemo še ostali v nedeljo, tak da boš lahko plezal. No pridem če bo z mojim križem boljše, ga grem v soboto malo sprobat v Devin.

LP
blek_flek
Prispevkov: 23
Pridružen: 08 Okt 2011, 01:29
Ime in priimek: Ruti Rous

glede zavarovanja: mene prosm pelte do izole, če se kj zgodi, kr za odhod na malo ulico res nimam več časa :)
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

blek_flek napisal/-a:mene prosm pelte do izole
Gavioli ?!?
Myspacebuttonisbroken
samokham
Prispevkov: 70
Pridružen: 19 Apr 2010, 13:10

Živ, jaz bi jutri rabi prevoz. Najlepša hvala. Lp Samo
gsm: 031 264 824
zoune
Prispevkov: 12
Pridružen: 05 Okt 2011, 12:40
Ime in priimek: Matej Kocbek

Samo mam še jaz fraj.
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Myspacebuttonisbroken
Odgovori