REGISTRACIJA 2019

Uporabne novice in obvestila zanj in zanjo.
Odgovori
Figa
Prispevkov: 25
Pridružen: 25 Jul 2017, 16:49
Ime in priimek: Katja Š.

Spoštovane, spoštovani!

Čas za registracijo in pobiranje članarine KA PZS je tu.

Torej, če hočeš biti registriran, moraš izpolnjevat naslednje pogoje:

1. Plačana članarina PZS za leto 2019

2. Plačana članarina za registracijo za leto 2019 (4 EUR)
Keš prinesite na ferajn (kletni prostori na Trdinovi) ta četrtek 17.1.2019 ali pa naslednji četrtek 24.1.2019.

Na ferajnu bom od cca 21.00 naprej.

3. Najmanj 10 opravljenih alpinističnih tur v letu 2018 - Pošljite mi vzpone prosim. Lani smo izpadli kot šalabajzarji, ker vzponov veliko ljudi ni oddalo. Če je potrebno, jih lahko pošljite tudi z golobom.


Zakaj se je fino registrirati?

• Ker lahko se lahko samo registrirani alpinisti in alpinistični pripravniki prijavijo na razpise KA.
Med drugim KA vsako leto organizira dva začetna alpinistična tečaja v zimskih oz. kopnih razmerah

Zakaj se je nujno registrirati?

• Ker je registracija tudi pogoj za pristop k izpitom za alpinista ter za pristop k seminarjem in izpitom za alpinističnega inštruktorja.


Na kratko:

Vsi, ki se želite registrirati: plačajte članarino PZS, na ferajn prinesite članarino za registracijo 4 EUR .

Vse informacije, razpis ste dobili tudi na mejl. Podatke (emšo, naslov) rabim samo od tistih ljudi, ki se boste letos registrirali prvič

V prilogi boste prejeli tudi datoteko za evidenco alpinističnih vzponov za leto 2018, ki pa jo izpolnete in mi jo posredujete nazaj na moj email:

sifkovic.katja@gmail.com


Vse lepo,
Katja.


OPOMBA:
Zgornje besedilo vam je bilo danes poslano po e-mailu. Če ga kdo ni dobil, pa bi ga moral, naj mi to javi na PM, da mu pošljem obrazca in novosti glede zavarovanja. Pred dobre pol leta smo delali čistko mejla, zato mi javite, če ne dobivate sporočil!!!!!!
Odgovori