Jogananda

Lepota, moč in eleganca
Odgovori
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Lani si je Neda zamislila, da bo za svojo prvo 7c zlezla Joganando v Kotečniku. Rahlo previsna plata praktično brez grifov zahteva zelo natančno gibanje po sloperjih in majhnih robčkih. Meni se je že sama ideja, da bi si moral zapomnit enih 30 baletnih gibov in na vsakem lovit ravnotežje, zdela povsem odvratna, zato sem hodil nekaj časa Nedo samo varovat. Pa me je sčasoma začelo zanimat in sem še sam začel študirat gibe.

Danes se mi je vse poklopilo in sem jo zlezel. Neda, tekmovalna kot je, ni mogla kar požret, da en štor zleze NJENO smer, ona pa odletava že na prvem detajlu. V naslednjem poizkusu je tako zategnila, da je v detajlu prišla enega pol metra višje kot ponavadi in čisto previsoko za njene običajne stope. In je odletela. Pol ure kasneje je bila na srečo dovolj navita, da je zategnila samo toliko, kot je treba in potem odšetala do vrha.

Sicer sva zlezla samo eno bedno 7c, ampak glede na to, koliko dela sva imela z njo, sva danes pila šampanjec. 8)

Slika
Uporabniški avatar
Stef
Prispevkov: 206
Pridružen: 09 Jul 2005, 16:01
Ime in priimek: ?tefan Wraber, okolica Orto bara

Aaaaa, bravo, bitka zaključena! :razz:

Zdej greš pa lahko Lacedellija zategnit :wink:

Ker si osvojil baletne gibe, predlagam za naslednjo Guernico, zelo podobna. Tehnična, precizna in čisto nič previsna :twisted:

Čestitam, očitno se v luknji nekaj časa ne bomo srečevali (razen če boš še oni 7c+ stisnu)
takle mamo, ce je vojna, je vojna za vse...
Uporabniški avatar
Jani
Prispevkov: 66
Pridružen: 31 Mar 2005, 17:03
Ime in priimek: Janez Vratanar, Ljubljana

Bravo oba. Pa ne vem od kje ideja, da je to ena bedna smer.
JV - Jebi Veter
Odgovori