Garmont Adrenalin G-fit in Fritschi Freeride

Oprema, strokovni članki, nasveti... in še kaj koristnega
Odgovori
Uporabniški avatar
runti-san
Prispevkov: 125
Pridružen: 06 Maj 2005, 14:48
Ime in priimek: Andrej Podlesnik

Ali ima kdo izku?nje z omenjenima zadevama? Zanima me, kako se smu?a, hodi in podobno. Ne bi se rad odrekel smu?anju po urejenih progah, za?el pa bi s turno smuko (na carving smu?ah). Hvala in yeahh...
orto
Prispevkov: 13
Pridružen: 10 Feb 2005, 18:36
Ime in priimek: Jaka Ortar, Spodnje Pirni?e

Jaz imam zdaj 2. zimo vezi Fritschi Freeride in pancarje Garmon G ride G Fit; moram re?i, da sem z obojim zelo zadovoljen. Vezi so itak kul, fajn je, da so dvignjene tiste 4cm in zato pancar ne nasede na vsaki strmini, za hodit so vezi udobne, za smu?at pa 1A. Fajn je, da so pripadajo?i srena?i zelo visoki in zato fajn zagrabijo v podlago, serijsko ima? gor ?toparje (sej ne vem, a imajo to vse vezi?).

Teli pancarji, ki jih imam, so za smu?at dovolj trdi, za hojo s smu?mi pa ravno prav mehki; ?e se vzpenjam brez smu?i, so pa malo trdi.

Osebno mislim, da je kombinacija, po kateri spra?uje?, po karakteristikah zelo blizu alpski opremi...in hkrati dovolj udobna za hojo.

Lp
Jaka
Uporabniški avatar
runti-san
Prispevkov: 125
Pridružen: 06 Maj 2005, 14:48
Ime in priimek: Andrej Podlesnik

Hvala za dodaten plus, ker imajo v Igluju razprodajo... Bom kr kupu...
MatejP
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:10
Ime in priimek: Matej Perkus, SG

runti-san napisal/-a:Hvala za dodaten plus, ker imajo v Igluju razprodajo... Bom kr kupu...
Kolk je bila tedaj cena in kako si zadovoljen?
runti-sann

vezi so ble 51 jur?kov, pancarji pa 60...
runti-sann

.... pa zelo sem zadovoljen, ker so pancarji trdi kot smu?arski in ?e hodit se da... vezi so pa tut carske...
MatejP
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:10
Ime in priimek: Matej Perkus, SG

runti-sann napisal/-a:?e hodit se da...
hodit na smu?kah ali mi?ljeno kot pe? ?
Uporabniški avatar
runti-san
Prispevkov: 125
Pridružen: 06 Maj 2005, 14:48
Ime in priimek: Andrej Podlesnik

mi?ljeno bolj na smu?kah, ker pe? sem bolj malo hodil, a se kr da... Va?n, da je smu?anje u?itek...

Sicer pa nisem najbolj pravi naslov za nasvete, ker sem ?ele letos za?el probavat turno smu?at...
FranciH
Prispevkov: 57
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:54
Ime in priimek: Franci Habjan, Logatec

a jih majo ?e kej na zalogi, bi jest tud ?u pogledat...........se sli? kr dobr
Odgovori